parallax background
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdrowe Bistro to idealne uzupełnienie treningów w Centrum Ślęza


Nasi kucharze przygotowują wszystkie dania i słodkości na bazie ekologicznych produktów, a menu jest dopasowane do pory roku

Zdrowe Bistro znajduje się na pierwszym piętrze, na poziomie basenów. Mała kawiarenka umiejscowiona jest również w strefie saun, gdzie można napić się ekologicznej kawy i skosztować wypiekanych na miejscu ciast. Do bistro zaprowadzi Cię zapach świeżego chleba, ciast, tart i aromatycznej kawy.

Wszystkie dania i słodkości przygotowujemy na bazie ekologicznych produktów, które sprowadzamy ze sprawdzonych źródeł. Świeże warzywa sezonowe i nabiał dostarczane są do nas bezpośrednio przez lokalnych producentów..


Pomyśleliśmy również o alergikach, dlatego oferujemy przekąski bezglutenowe i bez dodatku nabiału

Nasza karta zmienia się kilka razy w roku zgodnie z dostępnością sezonowych warzyw i owoców. Spróbujesz u nas lekkich potraw na bazie mąki orkiszowej, kasz oraz pełnoziarnistych i bezglutenowych makaronów. A wszystko przygotowane przez naszych kucharzy z pasją do zdrowego gotowania.

Jeżeli dbasz o linię w Zdrowym Bistro bez problemu znajdziesz ciasta słodzone wyłącznie syropem z agawy, cukrem kokosowym oraz musem z daktyli. Na życzenie - w pozycjach śniadaniowych zamieniamy mleko krowie na roślinne, żeby nikt nie wyszedł od nas głodny. Po ciężkim treningu zapraszamy na świeżo wyciskane soki, energetyczne koktajle oraz bezcukrowe i wegańskie trufle mocy.