Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem
zajęć Aqua Fitness.


Przypominamy, że wszystkie karnety oraz pakiety usług ograniczone są limitem czasowym


Grafik AquaFitness_212

AQUA BASIC - Zajęcia przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę z wodą, seniorów i kobiet w ciąży [zalecana konsultacja lekarska]. Zajęcia przygotowujące układ sercowo-naczyniowy, oddechowy i mięśniowy do wysiłku. Trening ogólnorozwojowy ukierunkowany na „czucie wody”, odbywający się na płytkim basenie o głębokości od 120 cm do 135 cm. Nie jest wymagana umiejętność pływania.

AQUA TBC (na głębokim basenie) - Zajęcia dla osób zaadoptowanych do wysiłku fizycznego i oswojonych ze środowiskiem wodnym. Na treningach TBC modelujemy całe ciało, doskonalimy koordynację ruchową, zwiększamy wytrzymałości, spalamy tkankę tłuszczową i pracujemy nad poprawą ruchomości w stawach. Zajęcia odbywają się na basenie o głębokości 170 - 180 cm. Uczestnicy zajęć ćwiczą w pasach wypornościowych lub na makaronach. Nie jest wymagana umiejętności pływania, tylko swobodne poruszanie się w wodzie.

AQUA TBC (na płytkim basenie) - Zajęcia dla osób zaadoptowanych do wysiłku fizycznego i oswojonych ze środowiskiem wodnym. Na treningach TBC modelujemy całe ciało, doskonalimy koordynację ruchową, zwiększamy wytrzymałości, spalamy tkankę tłuszczową i pracujemy nad poprawą ruchomości w stawach. Zajęcia odbywają się na basenie o głębokości od 120 -135 cm. Nie jest wymagana umiejętności pływania, tylko swobodne poruszanie się w wodzie.

AQUA TRENING OBWODOWY - Dla osób początkujących i zaawansowanych. Zróżnicowane ćwiczenia wielostawowe i wielopłaszczyznowe są dostosowane nie tylko do indywidualnych potrzeb osoby ćwiczącej, ale także do jej możliwości fizycznych. Wzmacniają mięśnie całego ciała, korygują postawę, rzeźbią sylwetkę, poprawiają ogólną kondycję fizyczną. Zajęcia odbywają się na basenie o głębokości 170 cm.