Basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, jacuzzi na Bielanach – to kompletna oferta dla wielbicieli aktywności w wodzie
Oferta basenu Bielany jest dostosowana do potrzeb klientów.

Proponujemy naukę pływania dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i rehabilitacyjne (dzięki możliwości regulowania dna basenu) oraz relaks w strefie rekreacyjnej.

Basen sportowy. Jego wymiary to 25 na ponad 15 metrów. Basen został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych sportowcach, jednak świetnie odnajdą się w nim wszyscy amatorzy aktywności w wodzie. 3 z 6 torów mają całkowicie regulowaną głębokość (od 0 do 2 metrów) i to właśnie na nich najczęściej odbywają się zajęcia nauki i doskonalenia pływania. W basenie sportowym temperatura wody utrzymywana jest na poziomie 28°C.

25

Długość basenu sportowego


3 z 6 torów mają całkowicie regulowaną głębokość (od 0 do 2 metrów).

Basen rekreacyjnyBasen rekreacyjny ma 12,5 metra długości i 8 metrów szerokości. Woda o temperaturze 32°C jest idealna do nauki pływania, w szczególności dla dzieci, które w sąsiedztwie basenu znajdą zabawki i akcesoria do pływania. W pełni regulowana głębokość basenu sprawia, że szybko można go przygotować do zajęć, które wymagają określonej głębokości wody.

32

Temperatura wody w basenie rekreacyjnym
Zajęcia na basenie


Nauka pływania

Podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów pokonasz strach przed wodą, nauczysz się dobrze techniki pływania, a przy okazji rozwiniesz też aktywność wszystkich grup mięśniowych. Jeżeli już potrafisz pływać - udoskonalisz swoje umiejętności pod okiem specjalistów i poznasz różne style i techniki.

Pływanie dla niemowląt (AquaBaby) i małych dzieci to świetny sposób na wspieranie ich rozwoju. Kurs prowadzony jest w formie zabawy, a proponowane ćwiczenia stymulują rozwój psychomotoryczny - poprawiają kondycję, koordynację i pobudzają kreatywność małych pływaków. Kładziemy również nacisk na edukację rodziców, uczymy ich w jaki sposób mogą spędzić czas na basenie ze swoimi pociechami, co sprzyja budowaniu i wzmacnianiu więzi między rodzicem a dzieckiem.
Total Immersion

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chcą nauczyć się pływać, lub które doskonalą i chcą rozwijać swoje umiejętności. Zachęcamy do rozpoczęcia przygody z pływaniem metodą Total Immersion, której koncepcją jest optymalizacja efektywności i ekonomii pływania.

Naukę pływania metodą Total Immersion może podjąć każda osoba, bez względu na wieku i posiadane umiejętności. Metoda ta pozwala na zrobienie pływaka z każdego oraz sprawi, że będzie się pływało lepiej niż obecnie. TI uczy pływać w zupełnie nowy sposób. Dzięki tej metodzie pływanie staje się płynniejsze i bardziej ekonomiczne, a sama technika pływania jest o wiele atrakcyjniejsza.


Aqua-aeorobik

To aktywność ruchowa przeznaczona dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie i kondycję, wyrzeźbić sylwetkę oraz uwalniając endorfiny, zapewnić sobie dobre samopoczucie.

Wielkim atutem zajęć w wodzie jest nieustanny masaż jakiemu jest poddawane nasze ciało, który pobudza dynamikę przepływu krwi, przyspieszając przemianę materii i wspomagając tym samym proces odchudzania. Ponadto woda jest silnym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem, co przy zachowaniu systematyczności przyczynia się do wysmuklenia sylwetki, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej.

Rodzaje zajęć Aqua-aerobik