naturalne olejki aromaterapia centrum ślęza
Odpręż się dzięki naturalnym zapachom
20 marca 2018
Przeżyj relaksującą kąpiel w głębokich dźwiękach
10 marca 2019
Pokaż wszystkie wpisy

Dołącz do Royal Swimmers Ślęza i tak jak oni zdobywaj medale!

zawody basen pływak

SONY DSC

Jedną z najaktywniej działających grup na naszym basenie jest klub Royal Swimmers Ślęza – zespół ponad 20 indywidualistów rozmiłowanych w pływaniu. Bardzo miło nam poinformować, że klub zdobył 38 medali w mistrzostwach Dolnego Śląska!

W dniach 7-8 kwietnia w Bielawie odbyły się XV Mistrzostwa Dolnego Śląska w pływaniu Masters. Nasz klub reprezentowało osiemnastu zawodników. Przez ostatnie tygodnie intensywnie trenowali do tych zawodów, pod okiem trenera Macieja Bloch oraz Michała Stasiczka – dzięki wspólnej pracy każdy z naszych reprezentantów wyjechał z zawodów z medalem (łącznie zdobyliśmy ich 38 + 3 puchary w sztafecie!).

Rywalizacja między uczestnikami była bardzo zacięta – w niektórych konkurencjach nasi zawodnicy walczyli o każdą setną sekundy – co pozwoliło na ustanowienie nowych rekordów życiowych naszych zawodników. Wśród reprezentantów naszej drużyny znalazło się czterech instruktorów pływania uczących w szkółce pływania “Ślęza”- Mariusz Maciaszek, Dawid Ogorzałek, Paweł Chudoba, Konrad Augustyński.

Cały zespół Centrum Ślęza wraz z trenerami – Maciejem i Michałem, bardzo dziękują zawodnikom za wspaniałą postawę, ciężką walkę do samego końca i pełen profesjonalizm. Życzymy im kolejnych, równie udanych startów w zawodach.

 

Także i Ty możesz dołączyć do klubu Royal Swimmers Ślęza i tak jak reszta zawodników – rywalizować z najlepszymi pływakami z całej Polski.

Zajęcia w klubie odbywają się cztery razy w tygodniu w następujące dni:

 

BASEN: poniedziałek, wtorek, czwartek-godz. 6:30-8:00

SIŁOWNIE- środa- 7:20- 8:20
Jeśli chciał(a)byś dołączyć do klubu – napisz na plywanie@basensleza.pl lub skontaktuj się

bezpośrednio z trenerami:

 

Maciej Bloch- 668800005

Michał Stasiaczek- 792883772