Centrum treningowe


poniedziałek 28.09.2020
  • 06:00 - 06:50

    WOD MORNING

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 07:00 - 07:50

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 17:00 - 18:00

    MMA kids 5+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 17:00 - 17:50

    WOD CROSS

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 18:00 - 19:00

    MMA 14+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 18:00 - 18:50

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 1

    Asia

  • 19:00 - 19:50

    TRX

    Wolne miejsca: 13

    Marcin

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 8

    Asia

  • 20:00 - 20:50

    TRENING SIŁOWY

    Wolne miejsca: 14

    Justyna

wtorek 29.09.2020
  • 07:00 - 07:50

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 08:30 - 10:00

    Joga ogólna

    Wolne miejsca: 16

    Bartosz

  • 18:00 - 18:50

    STEP CARDIO

    Wolne miejsca: 7

    Justyna

  • 19:00 - 19:50

    TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI

    Wolne miejsca: 14

    Justyna

  • 20:00 - 20:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 14

    Justyna

  • 20:30 - 21:50

    MMA 18+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

środa 30.09.2020
  • 06:00 - 06:50

    WOD MORNING

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 07:00 - 07:50

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 17:00 - 18:00

    MMA junior 10+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 17:00 - 17:50

    WOD CROSS

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 18:00 - 19:00

    MMA 14+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 18:00 - 18:50

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 2

    Piotr

  • 19:00 - 19:50

    TRX

    Wolne miejsca: 12

    Justyna

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 8

    Piotr

  • 20:00 - 20:50

    TRENING SIŁOWY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

czwartek 01.10.2020
  • 07:00 - 07:50

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 08:30 - 10:00

    Joga ogólna

    Wolne miejsca: 17

    Bartosz

  • 18:00 - 18:50

    STEP CARDIO

    Wolne miejsca: 8

    Justyna

  • 19:00 - 19:50

    TRENING Z GUMAMI OPOROWYMI

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 20:00 - 20:50

    TABATA

    Wolne miejsca: 13

    Justyna

  • 20:30 - 21:50

    MMA 18+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

piątek 02.10.2020
  • 06:00 - 06:50

    WOD MORNING

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 07:00 - 07:50

    TRENING FUNKCJONALNY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

  • 17:00 - 18:00

    MMA kids 5+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 17:00 - 17:50

    WOD CROSS

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 18:00 - 19:00

    MMA junior 10+

    Wolne miejsca: 15

    Ariel

  • 18:00 - 18:50

    TRENING OBWODOWY

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 9

    Piotr

  • 19:00 - 19:50

    TRX

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 12

    Piotr

  • 20:00 - 20:50

    TRENING SIŁOWY

    Wolne miejsca: 15

    Justyna

sobota 03.10.2020
  • 09:00 - 09:50

    PARTY WOD

    Wolne miejsca: 13

    Justyna

niedziela 04.10.2020