Centrum treningowe


wtorek 25.02.2020
  • 08:15 - 09:45

    Joga

    Wolne miejsca: 13

    Bartosz

  • 09:45 - 11:15

    Joga

    Wolne miejsca: 9

    Bartosz

  • 18:00 - 19:00

    Parkour KIDS

    Wolne miejsca: 20

    Jakub

  • 18:00 - 19:00

    Zumba

    Wolne miejsca: 11

    Kamila

  • 19:00 - 20:00

    TRX

    Wolne miejsca: 13

    Michał

  • 19:15 - 20:45

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 2

    Jacek

  • 20:00 - 21:00

    Wzmacnianie mięsni CORE

    Wolne miejsca: 14

    Michał

środa 26.02.2020
  • 06:00 - 07:00

    Full Body Workout

    Wolne miejsca: 15

    Michał

  • 09:30 - 10:30

    Zumba

    Wolne miejsca: 15

    Ewa

  • 17:00 - 18:00

    Breakdance KIDS

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 17:00 - 18:00

    Cross WOD

    Wolne miejsca: 12

    Marcin

  • 17:00 - 17:45

    Iron Kids

    Wolne miejsca: 15

    Dorota

  • 18:00 - 19:00

    Fit ball

    Wolne miejsca: 10

    Katarzyna

  • 18:00 - 19:00

    Strength CLASS

    Wolne miejsca: 12

    Marcin

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Brak miejsc

    Piotr

  • 19:00 - 20:00

    TRX

    Wolne miejsca: 3

    Katarzyna

  • 19:00 - 20:00

    Zdrowy Kręgosłup

    Wolne miejsca: 14

    Piotr

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Brak miejsc

    Piotr

  • 20:00 - 21:00

    Trening obwodowy

    Wolne miejsca: 14

    Piotr

  • 20:55 - 21:55

    Joga Podstawowa

    Wolne miejsca: 20

    Bartosz

czwartek 27.02.2020
  • 08:15 - 09:45

    Joga

    Wolne miejsca: 19

    Bartosz

  • 09:45 - 11:15

    Joga

    Wolne miejsca: 20

    Bartosz

  • 18:00 - 19:00

    Trening obwodowy

    Wolne miejsca: 15

    Michał

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 6

    Ludmiła

  • 19:00 - 20:00

    Parkour KIDS

    Wolne miejsca: 20

    Jakub

  • 19:00 - 20:00

    Zumba

    Wolne miejsca: 15

    Kamila

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 7

    Ludmiła

  • 20:00 - 21:00

    Pilates

    Wolne miejsca: 12

    Kamila

piątek 28.02.2020
  • 06:00 - 07:30

    Indoor Cycling

    Wolne miejsca: 15

    Jacek

  • 08:30 - 09:30

    Joga Podstawowa

    Wolne miejsca: 20

    Bartosz

  • 09:30 - 10:30

    Zumba

    Wolne miejsca: 15

    Ewa

  • 17:00 - 18:00

    Cross WOD

    Wolne miejsca: 12

    Marcin

  • 17:00 - 18:00

    HIP HOP KIDS

    Wolne miejsca: 15

    Dominika

  • 18:00 - 19:00

    MINI BAND Fit Body

    Wolne miejsca: 13

    Katarzyna

  • 18:00 - 19:00

    Strength CLASS

    Wolne miejsca: 12

    Marcin

  • 19:00 - 20:00

    Cross Wod

    Wolne miejsca: 15

    Marcin

  • 19:00 - 20:00

    Indoor Cycling

    Brak miejsc

    Joanna

  • 19:00 - 20:00

    Stretching

    Wolne miejsca: 13

    Katarzyna

  • 20:00 - 21:00

    Indoor Cycling

    Brak miejsc

    Joanna

sobota 29.02.2020
niedziela 01.03.2020