Poznaj nasz Zespół i sprawdź, jak każdy Pracownik Centrum Ślęza pomoże Ci w osiągnięciu prawdziwego dobrostanu.

Miejsca, takie jak Centrum Ślęza przyciągają wyjątkowych ludzi. Dlatego właśnie nasz zespół składa się z prawdziwych profesjonalistów, którzy swoje umiejętności na światowym poziomie (potwierdzone certyfikatami i nagrodami!) łączą z niezwykłą pasją do pracy.

Tu znajdziesz swojego fizjoterapeutę

Właśnie tacy ludzie tworzą nasz zespół.
Każdy znajdzie w naszym Centrum eksperta dla siebie.

Irmina Całus

Instruktor

Z pływaniem związana jestem od 6. roku życia. Wielokrotnie byłam medalistką i rekordzistką Mistrzostw Polski w pływaniu. Jestem członkiem kadry narodowej oraz instruktorem pływania z kilkunastoletnim doświadczeniem. Fizjoterapeuta z doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Jestem certyfikowanym instruktorem nauczania pływania wg Koncepcji Hallwick oraz członkiem Stowarzyszenia Pływania i Terapii w Wodzie „Halliwick Polska”. Terapeuta Watsu® , absolwentka warsztatów i kursów organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Rozwoju Terapii Wodnych WATSU Polska. Organizatorka szkoleń i prowadząca szkolenia o tematyce „wodnej”.

Jestem licencjonowanym instruktorem BODYART®, instruktorem fitness, Pilates oraz inny form nurtu body&mind.

Adam Cimcioch

Saunamistrz, masażysta

Mam na imię Adam, jestem masażystą oraz saunamistrzem. Pamiętam, kiedy podczas pierwszego saunowania trafiłem na ceremonię. Czułem się wtedy jak bobas otulony potężną dawką rozkosznego ciepła. Na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi radość, czyli masażami i ceremoniami saunowymi. Uwielbiam masaże orientalne wychodzące poza europejskie rozumienie. Masaże i sauna to dla mnie miłość, którą dzielę się z innymi.

Paweł Chudoba

Instruktor

Jestem byłym reprezentantem Polski w pływaniu, medalistą Światowych Igrzysk Młodzieży w Moskwie, finalistą Europejskich Igrzysk Młodzieży w Lizbonie, wielokrotnym złoty medalista Mistrzostw Polski oraz zdobywcą drużynowego Pucharu Polski wraz z klubem Śląska Wrocław. Obecnie jako zawodnik Swim Club Masters Ślęza zdobywam wiele medali w kategoriach Masters na arenie krajowej i międzynarodowej. Jestem licencjonowanym Trenerem I klasy Polskiego Związku Pływackiego. Uczestniczyłem w wielu szkoleń z zakresu treningu, nauki doskonalenia pływania m.in. SWIM2024 oraz Klinika Kraula.

Małgorzata Dulnik

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Od wielu lat związana jestem ze sportem i zdrowym stylem życia. Stawiam na rozwój i chętnie angażuje się w różne projekty naukowe propagujące zdrowie. Posiadam certyfikaty specjalistki treningu medycznego kobiet w ciąży i po porodzie.

 

Wolny czas spędzam aktywnie – długie spacery i treningi fitness pozwalają mi odpocząć i zachować sprawność.

Zofia Kozar

Instruktor, ratownik

Jestem studentką III roku politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie reprezentuję uczelnię w piłce koszykowej kobiet oraz Kole Naukowym „Projekt Europa”. Po ukończeniu 18. roku życia od razu zrobiłam kurs ratownika wodnego. Pracowałam na basenach odkrytych, jak i zakrytych. Na co dzień jestem ratowniczką na basenie „Ślęza”. Tutaj ze względu na możliwości, zrobiłam uprawnienia instruktora pływania. 

Od dziecka pływałam, robiąc w międzyczasie kurs płetwonurka. Oprócz tego należę od 4 lat do firmy „Sport Górski-Jerzy Górski”. Wszystkie imprezy biegowe to nasza specjalność. W wakacje wyjeżdżam z dziećmi na obozy jako wychowawczyni kolonijna. Praca z dziećmi daje mi jeszcze więcej energii do działania! Moje hobby to motocykle, podróże oraz sport w każdej postaci. W wolnym czasie dzielę się swoją pozytywną energią na wielu płaszczyznach. Zapraszam na zajęcia po dużą dawkę dobrej zabawy i uśmiechu!

Roksana Szmaj

Manager Recepcji i Saunarium

Jestem managerem z pasją do pracy z ludźmi. Cenię sobie wysoką jakość w obsługiwaniu klientów, a praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną satysfakcję i jest ogromną wartością tej pracy.


Prywatnie jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie, a wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Kontakt do Managera Recepcji oraz Saunarium:

Tel.: 71 721 49 81

E-mail: kierownikobslugi@basensleza.pl

 

 

 

 

Paula Jaśkiewicz

Pracownik Obsługi Klienta

Mam bardzo dobrą organizację pracy, cenię sobie uczciwość, pracowitość i rzetelność wykonywanych obowiązków. W pracy tworzymy jedną rodzinę, co powoduje, że przychodzenie do Centrum Ślęza jest przyjemnością dla mnie, ale także dla klientów.


Jestem osobą wesołą i zabawną, ale także uparcie dążącą do celu. Jestem pomocna, dobrze rozumiem ludzi i ich problemy.

Sylwia Szeliga

Pracownik Obsługi Klienta

Moje stanowisko stwarza możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, dzięki temu mam poczucie, że przychodzę tu właśnie dla nich, a nie tylko do pracy.


Z natury jestem osobą ciekawą świata, nie znoszę nudy i rutyny. Jestem wielką pasjonatką podróży, szczególnie tych do Grecji.

Joanna Sobala

Pracownik Obsługi Klienta

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. Potrafię zweryfikować i rozwiązać złożone problemy oraz sprostać oczekiwaniom naszych klientów.


W wolnym czasie czytam książki i spędzam czas z rodziną.

Luiza Kuczała

Pracownik Obsługi Klienta

Cześć, jestem Luiza. Obecnie studiuję na moim wymarzonym kierunku, jakim jest kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Praca z ludźmi, dbałość o urodę i zdrowie to dla mnie klucz do szczęścia. Uczę się zdobywając doświadczenie zawsze i wszędzie. Jestem otwarta, gościnna i mam duże poczucie humoru, dzięki czemu praca z klientem jest łatwiejsza. Optymizm, pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania relacji to cechy, które prezentuję. Kocham modę i podróże, a cały świat stoi przede mną otworem!

 

Karolina Lepka

Instruktor

Jestem magistrem Wydziału Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, licencjonowaną Trenerką pływania klasy II Polskiego Związku Pływackiego. Biorąc udział w kursach doszkalających dla instruktorów pływania, zdobyłam kwalifikacje m.in. do prowadzenia zajęć z pływania korekcyjnego oraz pływania niemowląt i małych dzieci.

Ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki, jest nauczycielem wychowania fizycznego, wychowawcą kolonijnym i animatorem czasu wolnego.

Michał Lepka

Instruktor

Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałem tytuł Magistra na Wydziale Sportu. Jestem Licencjonowanym Trenerem pływania klasy II Polskiego Związku Pływackiego, absolwentem studiów podyplomowych z pedagogiki i nauczycielem wychowania fizycznego. Uczestniczyłem w wielu kursach doszkalających, m.in. z pływania korekcyjnego oraz pływania niemowląt i małych dzieci.

Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także prowadzi treningi triathlonowe, jestem wychowawcą kolonijnym i animatorem czasu wolnego.

Od zawsze sport był ważny w moim życiu, oprócz pływania uprawiałem też inne dyscypliny sportu, jestem instruktorem tenisa ziemnego i trenerem personalnym. 

Mateusz Mańka

Fizjoterapeuta, masażysta

Cześć jestem Mateusz. Masażem i odnową biologiczną interesuję się od wielu lat. Początkiem mojej przygody w zawodzie było ukończenie dwuletniego studium medycznego, na którym nauczyłem się różnych technik masażu. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na kierunku Fizjoterapia. Chcąc poszerzyć swoje umiejętności, ukończyłem także kursy Kinesjology taping w dysfunkcjach mięśniowo-szkieletowych, Terapia manualna oraz Odnowa biologiczna. Poza świetnymi seansami saunowymi, jak i odprężającymi masażami, gwarantuję Państwu zawsze dobrą atmosferę i pozytywną energię.

 

Jestem urodzonym optymistą, więc rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba poczekać 15 minut.

Maciej Nowak

Masażysta

Nazywam się Maciej. Jestem dyplomowanym masażystą. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich, kierunek fizjoterapia. W swojej pracy wykonuję masaże i ceremonie aromaterapeutyczne.

Dominika Pasikowska

Instruktor

Jestem byłą zawodniczką sekcji pływackiej WKS Śląsk Wrocław, którego barwy reprezentowałam przez 15 lat do roku 1998. W tym czasie zdobyłam wiele medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Wielokrotnie też reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów i innych zawodach międzynarodowych.
Po zakończeniu kariery sportowej zostałam trenerką w moim klubie, szkoląc wielu reprezentantów Polski, juniorów, w tym medalistów Mistrzostw Polski. Jako trenerka wielokrotnie byłam zapraszana przez Polski Związek Pływacki do uczestniczenia w przygotowaniach centralnych do Mistrzostw Europy Juniorów i do udziału w nich.
Będąc trenerka z 20-letnią praktyką, zawsze stawiam podmiotowość zawodnika i jego dobro na pierwszym miejscu. Zasadę tę stosuję także od początku uczestniczenia w nauczaniu pływania.
Jestem trenerką pływania II klasy, a także ratowniczką wodną WOPR. 

 

Łukasz Popławski

Instruktor

Moja przygoda z pływaniem zaczęła się w wieku ośmiu lat, gdy rodzice zapisali mnie na zajęcia do miejscowego klubu Wodnik Włocławek. Przez kolejne dziesięć lat treningów rozwijałem swoją pasję do tego sportu. Jako zawodnik specjalizowałem się w stylu klasycznym tzw. żabce”, byłem wielokrotnym medalistą zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Obecnie jestem studentem wrocławskiego AWF-u, gdzie uzyskałem również uprawnienia instruktora. W nauczaniu pływania najistotniejsze są dla mnie dobra atmosfera, bezpieczeństwo i widoczny progres każdego dziecka. Poza pływaniem moje zainteresowania to piłka nożna i turystyka górska.

Magdalena Ruta

Masażysta

Jestem dyplomowaną masażystką oraz terapeutką Spa i Wellness. Moją specjalizacją są masaże orientalne i ayurvedyjskie. W kręgu moich zainteresowań i umiejętności leży także naturoterapia, medycyna chińska i hirudoterapia. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wykorzystując moje zawodowe doświadczenie i intuicję.

Marcin Pyrz

Instruktor

Pływanie jest jedną z wielu moich pasji, którą pragnę zarażać najmniejszych, jak i zaszczepiać tę aktywność w osobach dorosłych. Poświęciłem 15 lat na treningi w wodzie, które zaowocowały zdobyciem finałów na Mistrzostwach Polski. Jako wieloletni zawodnik, a obecnie instruktor pływania oraz ratownik WOPR znam wszystkie tajniki potrzebne do skutecznej nauki tej dyscypliny. Posiadam wspaniały kontakt z dziećmi i dorosłymi, co pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty oraz szybkie efekty w nauce pływania. Zajęcia prowadzę bardzo dynamicznie biorąc w nich czynny udział zarówno w wodzie, jak i na brzegu. Dokładam wszelkich starań, aby przekazać i podzielić się nabytą wiedzą z każdym.

W swojej pracy wykorzystuję głównie Total Immersion. Nie ograniczam się jednak do jednej konkretnej metody, ale do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, korzystając z całej nabytej wiedzy oraz doświadczenia. Jako ciekawostkę można dodać, iż twierdzę, że w odróżnieniu od przeciętnego człowieka moje ciało składa się w 100% z chlorowanej wody.

Agata Serwa

Jestem absolwentką kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, od drugiego roku studiów pracuję w zawodzie. Moim zdaniem w pracy z pacjentem ważne jest holistyczne podejście do problemu. Bardzo dobrze czuję się, pracując zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Zajmuję się różnego rodzaju wadami postawy oraz innymi dysfunkcjami aparatu ruchu.

 

Sportem interesuję się od dziecka i przez 7 lat trenowałam lekkoatletykę. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i każdą wolną chwilę spędzam na siłowni bądź na świeżym powietrzu.

Dawid Sudor

Instruktor

Cześć! Nazywamy się Dawid i swoją przygodę z pływaniem zacząłem od najmłodszych lat, trenując w klubie pływackim KS Rekin Świebodzice. Zdobyte tam doświadczenie oraz wiedzę staram się przenieść do szkółki pływania Ślęza, tak, aby jak najefektywniej wyszkolić moich podopiecznych, nie zapominając o dobrej atmosferze podczas treningu 🙂 Uwielbiam wszelkie aktywności związane ze sportem, poza byciem instruktorem posiadam również uprawnienia ratownika WOPR oraz sędziego pływania.

Na co dzień jestem studentem Politechniki Wrocławskiej oraz 

programistą. 

Michał Stępniak

Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorem pływania jestem od ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia dla niemowląt, małych dzieci oraz kontynuujących naukę pływnia na małym i dużym basenie. Uczę wychowania fizycznego oraz jestem ratownikiem wodnym od 2010 roku. Dodatkowo jestem trenerem personalnym z zakresu kulturystki oraz sportów siłowych.

Aleksandra Szymczyk

Instruktor

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dokładniej magistrem turystyki i rekreacji ze specjalności rekreacji ruchowa. Z pozoru jestem spokojną osobą, jednak kiedy jestem już w wodzie, to czuję się jak w domu i można poznać moje prawdziwe „JA” 😉

Precyzyjna, opanowana i bardzo cierpliwa, dzięki czemu bardzo dobrze prowadzi lekcje indywidualne. Każdy kursant będzie czuł, że jest w dobrych rękach. Prowadzę również 2 grupy i idealnie potrafię dopasować się do każdego wieku dzieci. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest wpojenie dziecku bezpieczeństwa nad wodą oraz potrafię łączyć efektywne zajęcia z dobrą zabawą. Swoje zamiłowanie do sportu pogłębiam także na snowboardzie, nartach oraz windsurfingu, których też jestem instruktorem.

Anna Wierzyk

Instruktor

Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem pedagogiem wczesnoszkolnym i przedszkolnym, ratownikiem WOPR, instruktorem pływania, a także trenerem II klasy pływania.
Moja przygoda z pływaniem rozpoczęła się już we wczesnych latach życia. Mając zaledwie 5 lat, już pływałam na dużym basenie o głębokości około 2 metrów z samymi „rękawkami”. Kolejnym krokiem w kierunku kontynuacji pływania było pójście do klasy sportowej, gdzie trafiłam w ręce profesjonalnych trenerów. I tak przygoda pod tytułem „PŁYWANIE” trwa nieprzerwanie do dziś. Moje największe osiągnięcia to medale Mistrzostw Polski w pływaniu oraz medale Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym zarówno na basenie, jak i na plaży. Obecnie jestem dwukrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym. Marzeniem moim jest praca na basenie z dziećmi. Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Sławomir Wilkowski

Instruktor

Jestem wielokrotnym medalistą Polski, w tym podwójnym rekordzistą i mistrzem świata w zimowym pływaniu. Bardzo angażuję się w naukę pływania, a dodatkowo z pracy z dziećmi czerpię sporo radości i dobrej energii. Sam pasją do sportu zaraziłem się w młodym wieku, a nauki w tym kierunku pobierałem w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz Akademii Wychowania Fizycznego  w Gdańsku.

Prywatnie interesuję się tradingiem i inwestowaniem i astronomią. Dodatkowo prężnie działam w internecie, żeby promować pływanie wśród społeczeństwa. 

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Irmina Całus

Instruktor

Z pływaniem związana jestem od 6. roku życia. Wielokrotnie byłam medalistką i rekordzistką Mistrzostw Polski w pływaniu. Jestem członkiem kadry narodowej oraz instruktorem pływania z kilkunastoletnim doświadczeniem. Fizjoterapeuta z doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Jestem certyfikowanym instruktorem nauczania pływania wg Koncepcji Hallwick oraz członkiem Stowarzyszenia Pływania i Terapii w Wodzie „Halliwick Polska”. Terapeuta Watsu® , absolwentka warsztatów i kursów organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Rozwoju Terapii Wodnych WATSU Polska. Organizatorka szkoleń i prowadząca szkolenia o tematyce „wodnej”.

Jestem licencjonowanym instruktorem BODYART®, instruktorem fitness, Pilates oraz inny form nurtu body&mind.

Małgorzata Dulnik

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Od wielu lat związana jestem ze sportem i zdrowym stylem życia. Stawiam na rozwój i chętnie angażuje się w różne projekty naukowe propagujące zdrowie. Posiadam certyfikaty specjalistki treningu medycznego kobiet w ciąży i po porodzie.

 

Wolny czas spędzam aktywnie – długie spacery i treningi fitness pozwalają mi odpocząć i zachować sprawność.

Agata Serwa

Jestem absolwentką kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, od drugiego roku studiów pracuję w zawodzie. Moim zdaniem w pracy z pacjentem ważne jest holistyczne podejście do problemu. Bardzo dobrze czuję się, pracując zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Zajmuję się różnego rodzaju wadami postawy oraz innymi dysfunkcjami aparatu ruchu.

 

Sportem interesuję się od dziecka i przez 7 lat trenowałam lekkoatletykę. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i każdą wolną chwilę spędzam na siłowni bądź na świeżym powietrzu.

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Roksana Szmaj

Manager Recepcji i Saunarium

Jestem managerem z pasją do pracy z ludźmi. Cenię sobie wysoką jakość w obsługiwaniu klientów, a praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną satysfakcję i jest ogromną wartością tej pracy.


Prywatnie jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie, a wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Kontakt do Managera Recepcji oraz Saunarium:

Tel.: 71 721 49 81

E-mail: kierownikobslugi@basensleza.pl

 

 

 

 

Paula Jaśkiewicz

Pracownik Obsługi Klienta

Mam bardzo dobrą organizację pracy, cenię sobie uczciwość, pracowitość i rzetelność wykonywanych obowiązków. W pracy tworzymy jedną rodzinę, co powoduje, że przychodzenie do Centrum Ślęza jest przyjemnością dla mnie, ale także dla klientów.


Jestem osobą wesołą i zabawną, ale także uparcie dążącą do celu. Jestem pomocna, dobrze rozumiem ludzi i ich problemy.

Sylwia Szeliga

Pracownik Obsługi Klienta

Moje stanowisko stwarza możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, dzięki temu mam poczucie, że przychodzę tu właśnie dla nich, a nie tylko do pracy.


Z natury jestem osobą ciekawą świata, nie znoszę nudy i rutyny. Jestem wielką pasjonatką podróży, szczególnie tych do Grecji.

Joanna Sobala

Pracownik Obsługi Klienta

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. Potrafię zweryfikować i rozwiązać złożone problemy oraz sprostać oczekiwaniom naszych klientów.


W wolnym czasie czytam książki i spędzam czas z rodziną.

Luiza Kuczała

Pracownik Obsługi Klienta

Cześć, jestem Luiza. Obecnie studiuję na moim wymarzonym kierunku, jakim jest kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Praca z ludźmi, dbałość o urodę i zdrowie to dla mnie klucz do szczęścia. Uczę się zdobywając doświadczenie zawsze i wszędzie. Jestem otwarta, gościnna i mam duże poczucie humoru, dzięki czemu praca z klientem jest łatwiejsza. Optymizm, pozytywne nastawienie i łatwość nawiązywania relacji to cechy, które prezentuję. Kocham modę i podróże, a cały świat stoi przede mną otworem!

 

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Adam Cimcioch

Saunamistrz, masażysta

Mam na imię Adam, jestem masażystą oraz saunamistrzem. Pamiętam, kiedy podczas pierwszego saunowania trafiłem na ceremonię. Czułem się wtedy jak bobas otulony potężną dawką rozkosznego ciepła. Na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi radość, czyli masażami i ceremoniami saunowymi. Uwielbiam masaże orientalne wychodzące poza europejskie rozumienie. Masaże i sauna to dla mnie miłość, którą dzielę się z innymi.

Roksana Szmaj

Manager Recepcji i Saunarium

Jestem managerem z pasją do pracy z ludźmi. Cenię sobie wysoką jakość w obsługiwaniu klientów, a praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną satysfakcję i jest ogromną wartością tej pracy.


Prywatnie jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie, a wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Kontakt do Managera Recepcji oraz Saunarium:

Tel.: 71 721 49 81

E-mail: kierownikobslugi@basensleza.pl

 

 

 

 

Mateusz Mańka

Fizjoterapeuta, masażysta

Cześć jestem Mateusz. Masażem i odnową biologiczną interesuję się od wielu lat. Początkiem mojej przygody w zawodzie było ukończenie dwuletniego studium medycznego, na którym nauczyłem się różnych technik masażu. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na kierunku Fizjoterapia. Chcąc poszerzyć swoje umiejętności, ukończyłem także kursy Kinesjology taping w dysfunkcjach mięśniowo-szkieletowych, Terapia manualna oraz Odnowa biologiczna. Poza świetnymi seansami saunowymi, jak i odprężającymi masażami, gwarantuję Państwu zawsze dobrą atmosferę i pozytywną energię.

 

Jestem urodzonym optymistą, więc rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba poczekać 15 minut.

Maciej Nowak

Masażysta

Nazywam się Maciej. Jestem dyplomowanym masażystą. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich, kierunek fizjoterapia. W swojej pracy wykonuję masaże i ceremonie aromaterapeutyczne.

Magdalena Ruta

Masażysta

Jestem dyplomowaną masażystką oraz terapeutką Spa i Wellness. Moją specjalizacją są masaże orientalne i ayurvedyjskie. W kręgu moich zainteresowań i umiejętności leży także naturoterapia, medycyna chińska i hirudoterapia. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wykorzystując moje zawodowe doświadczenie i intuicję.

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Irmina Całus

Instruktor

Z pływaniem związana jestem od 6. roku życia. Wielokrotnie byłam medalistką i rekordzistką Mistrzostw Polski w pływaniu. Jestem członkiem kadry narodowej oraz instruktorem pływania z kilkunastoletnim doświadczeniem. Fizjoterapeuta z doświadczeniem w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Jestem certyfikowanym instruktorem nauczania pływania wg Koncepcji Hallwick oraz członkiem Stowarzyszenia Pływania i Terapii w Wodzie „Halliwick Polska”. Terapeuta Watsu® , absolwentka warsztatów i kursów organizowanych m.in. przez Stowarzyszenie Rozwoju Terapii Wodnych WATSU Polska. Organizatorka szkoleń i prowadząca szkolenia o tematyce „wodnej”.

Jestem licencjonowanym instruktorem BODYART®, instruktorem fitness, Pilates oraz inny form nurtu body&mind.

Paweł Chudoba

Instruktor

Jestem byłym reprezentantem Polski w pływaniu, medalistą Światowych Igrzysk Młodzieży w Moskwie, finalistą Europejskich Igrzysk Młodzieży w Lizbonie, wielokrotnym złoty medalista Mistrzostw Polski oraz zdobywcą drużynowego Pucharu Polski wraz z klubem Śląska Wrocław. Obecnie jako zawodnik Swim Club Masters Ślęza zdobywam wiele medali w kategoriach Masters na arenie krajowej i międzynarodowej. Jestem licencjonowanym Trenerem I klasy Polskiego Związku Pływackiego. Uczestniczyłem w wielu szkoleń z zakresu treningu, nauki doskonalenia pływania m.in. SWIM2024 oraz Klinika Kraula.

Zofia Kozar

Instruktor, ratownik

Jestem studentką III roku politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie reprezentuję uczelnię w piłce koszykowej kobiet oraz Kole Naukowym „Projekt Europa”. Po ukończeniu 18. roku życia od razu zrobiłam kurs ratownika wodnego. Pracowałam na basenach odkrytych, jak i zakrytych. Na co dzień jestem ratowniczką na basenie „Ślęza”. Tutaj ze względu na możliwości, zrobiłam uprawnienia instruktora pływania. 

Od dziecka pływałam, robiąc w międzyczasie kurs płetwonurka. Oprócz tego należę od 4 lat do firmy „Sport Górski-Jerzy Górski”. Wszystkie imprezy biegowe to nasza specjalność. W wakacje wyjeżdżam z dziećmi na obozy jako wychowawczyni kolonijna. Praca z dziećmi daje mi jeszcze więcej energii do działania! Moje hobby to motocykle, podróże oraz sport w każdej postaci. W wolnym czasie dzielę się swoją pozytywną energią na wielu płaszczyznach. Zapraszam na zajęcia po dużą dawkę dobrej zabawy i uśmiechu!

Karolina Lepka

Instruktor

Jestem magistrem Wydziału Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, licencjonowaną Trenerką pływania klasy II Polskiego Związku Pływackiego. Biorąc udział w kursach doszkalających dla instruktorów pływania, zdobyłam kwalifikacje m.in. do prowadzenia zajęć z pływania korekcyjnego oraz pływania niemowląt i małych dzieci.

Ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki, jest nauczycielem wychowania fizycznego, wychowawcą kolonijnym i animatorem czasu wolnego.

Michał Lepka

Instruktor

Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskałem tytuł Magistra na Wydziale Sportu. Jestem Licencjonowanym Trenerem pływania klasy II Polskiego Związku Pływackiego, absolwentem studiów podyplomowych z pedagogiki i nauczycielem wychowania fizycznego. Uczestniczyłem w wielu kursach doszkalających, m.in. z pływania korekcyjnego oraz pływania niemowląt i małych dzieci.

Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także prowadzi treningi triathlonowe, jestem wychowawcą kolonijnym i animatorem czasu wolnego.

Od zawsze sport był ważny w moim życiu, oprócz pływania uprawiałem też inne dyscypliny sportu, jestem instruktorem tenisa ziemnego i trenerem personalnym. 

Dominika Pasikowska

Instruktor

Jestem byłą zawodniczką sekcji pływackiej WKS Śląsk Wrocław, którego barwy reprezentowałam przez 15 lat do roku 1998. W tym czasie zdobyłam wiele medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Wielokrotnie też reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Europy Juniorów i innych zawodach międzynarodowych.
Po zakończeniu kariery sportowej zostałam trenerką w moim klubie, szkoląc wielu reprezentantów Polski, juniorów, w tym medalistów Mistrzostw Polski. Jako trenerka wielokrotnie byłam zapraszana przez Polski Związek Pływacki do uczestniczenia w przygotowaniach centralnych do Mistrzostw Europy Juniorów i do udziału w nich.
Będąc trenerka z 20-letnią praktyką, zawsze stawiam podmiotowość zawodnika i jego dobro na pierwszym miejscu. Zasadę tę stosuję także od początku uczestniczenia w nauczaniu pływania.
Jestem trenerką pływania II klasy, a także ratowniczką wodną WOPR. 

 

Łukasz Popławski

Instruktor

Moja przygoda z pływaniem zaczęła się w wieku ośmiu lat, gdy rodzice zapisali mnie na zajęcia do miejscowego klubu Wodnik Włocławek. Przez kolejne dziesięć lat treningów rozwijałem swoją pasję do tego sportu. Jako zawodnik specjalizowałem się w stylu klasycznym tzw. żabce”, byłem wielokrotnym medalistą zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Obecnie jestem studentem wrocławskiego AWF-u, gdzie uzyskałem również uprawnienia instruktora. W nauczaniu pływania najistotniejsze są dla mnie dobra atmosfera, bezpieczeństwo i widoczny progres każdego dziecka. Poza pływaniem moje zainteresowania to piłka nożna i turystyka górska.

Marcin Pyrz

Instruktor

Pływanie jest jedną z wielu moich pasji, którą pragnę zarażać najmniejszych, jak i zaszczepiać tę aktywność w osobach dorosłych. Poświęciłem 15 lat na treningi w wodzie, które zaowocowały zdobyciem finałów na Mistrzostwach Polski. Jako wieloletni zawodnik, a obecnie instruktor pływania oraz ratownik WOPR znam wszystkie tajniki potrzebne do skutecznej nauki tej dyscypliny. Posiadam wspaniały kontakt z dziećmi i dorosłymi, co pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty oraz szybkie efekty w nauce pływania. Zajęcia prowadzę bardzo dynamicznie biorąc w nich czynny udział zarówno w wodzie, jak i na brzegu. Dokładam wszelkich starań, aby przekazać i podzielić się nabytą wiedzą z każdym.

W swojej pracy wykorzystuję głównie Total Immersion. Nie ograniczam się jednak do jednej konkretnej metody, ale do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, korzystając z całej nabytej wiedzy oraz doświadczenia. Jako ciekawostkę można dodać, iż twierdzę, że w odróżnieniu od przeciętnego człowieka moje ciało składa się w 100% z chlorowanej wody.

Dawid Sudor

Instruktor

Cześć! Nazywamy się Dawid i swoją przygodę z pływaniem zacząłem od najmłodszych lat, trenując w klubie pływackim KS Rekin Świebodzice. Zdobyte tam doświadczenie oraz wiedzę staram się przenieść do szkółki pływania Ślęza, tak, aby jak najefektywniej wyszkolić moich podopiecznych, nie zapominając o dobrej atmosferze podczas treningu 🙂 Uwielbiam wszelkie aktywności związane ze sportem, poza byciem instruktorem posiadam również uprawnienia ratownika WOPR oraz sędziego pływania.

Na co dzień jestem studentem Politechniki Wrocławskiej oraz 

programistą. 

Michał Stępniak

Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktorem pływania jestem od ponad 10 lat. Prowadzę zajęcia dla niemowląt, małych dzieci oraz kontynuujących naukę pływnia na małym i dużym basenie. Uczę wychowania fizycznego oraz jestem ratownikiem wodnym od 2010 roku. Dodatkowo jestem trenerem personalnym z zakresu kulturystki oraz sportów siłowych.

Aleksandra Szymczyk

Instruktor

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dokładniej magistrem turystyki i rekreacji ze specjalności rekreacji ruchowa. Z pozoru jestem spokojną osobą, jednak kiedy jestem już w wodzie, to czuję się jak w domu i można poznać moje prawdziwe „JA” 😉

Precyzyjna, opanowana i bardzo cierpliwa, dzięki czemu bardzo dobrze prowadzi lekcje indywidualne. Każdy kursant będzie czuł, że jest w dobrych rękach. Prowadzę również 2 grupy i idealnie potrafię dopasować się do każdego wieku dzieci. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważne jest wpojenie dziecku bezpieczeństwa nad wodą oraz potrafię łączyć efektywne zajęcia z dobrą zabawą. Swoje zamiłowanie do sportu pogłębiam także na snowboardzie, nartach oraz windsurfingu, których też jestem instruktorem.

Anna Wierzyk

Instruktor

Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem pedagogiem wczesnoszkolnym i przedszkolnym, ratownikiem WOPR, instruktorem pływania, a także trenerem II klasy pływania.
Moja przygoda z pływaniem rozpoczęła się już we wczesnych latach życia. Mając zaledwie 5 lat, już pływałam na dużym basenie o głębokości około 2 metrów z samymi „rękawkami”. Kolejnym krokiem w kierunku kontynuacji pływania było pójście do klasy sportowej, gdzie trafiłam w ręce profesjonalnych trenerów. I tak przygoda pod tytułem „PŁYWANIE” trwa nieprzerwanie do dziś. Moje największe osiągnięcia to medale Mistrzostw Polski w pływaniu oraz medale Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym zarówno na basenie, jak i na plaży. Obecnie jestem dwukrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym. Marzeniem moim jest praca na basenie z dziećmi. Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Sławomir Wilkowski

Instruktor

Jestem wielokrotnym medalistą Polski, w tym podwójnym rekordzistą i mistrzem świata w zimowym pływaniu. Bardzo angażuję się w naukę pływania, a dodatkowo z pracy z dziećmi czerpię sporo radości i dobrej energii. Sam pasją do sportu zaraziłem się w młodym wieku, a nauki w tym kierunku pobierałem w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu oraz Akademii Wychowania Fizycznego  w Gdańsku.

Prywatnie interesuję się tradingiem i inwestowaniem i astronomią. Dodatkowo prężnie działam w internecie, żeby promować pływanie wśród społeczeństwa. 

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Małgorzata Dulnik

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Od wielu lat związana jestem ze sportem i zdrowym stylem życia. Stawiam na rozwój i chętnie angażuje się w różne projekty naukowe propagujące zdrowie. Posiadam certyfikaty specjalistki treningu medycznego kobiet w ciąży i po porodzie.

 

Wolny czas spędzam aktywnie – długie spacery i treningi fitness pozwalają mi odpocząć i zachować sprawność.

Agata Serwa

Jestem absolwentką kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, od drugiego roku studiów pracuję w zawodzie. Moim zdaniem w pracy z pacjentem ważne jest holistyczne podejście do problemu. Bardzo dobrze czuję się, pracując zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Zajmuję się różnego rodzaju wadami postawy oraz innymi dysfunkcjami aparatu ruchu.

 

Sportem interesuję się od dziecka i przez 7 lat trenowałam lekkoatletykę. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i każdą wolną chwilę spędzam na siłowni bądź na świeżym powietrzu.

Chcesz do Nas dołączyć?

Sprawdź, jakie rekrutacje obecnie prowadzimy

Poznaj naszą ofertę